понедельник, 27 августа 2012 г.

Портфоліо


ПОРТФОЛІО ПРОЕКТУ

Назва проекту  Природа та довкілля

Назва навчальної теми

Природа та довкілля

Основний та другорядні навчальні предмети

Німецька мова, природознавство, українська мова

Вік учнів, клас                  5 клас, 10-11 років


Стислий опис проекту

Навчальний проект «Природа та довкілля» складається за темою «Природа та довкілля» для учнів 5 класу, яка вивчається протягом 8 уроків. У процесі виконання проекту учні будуть вивчати лексику, вчитимуться відмінювати дієслова та складати короткий опис селянського подвір’я. Учні будуть обєднані у 3 групи, які отримають окремі завдання. Кінцевий результат дослідження: створення учнівської презентації. Для цього  учні навчаться швидко та ефективно шукати інформацію, вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблеми, користуватися сайтами мережі Інтернет

План

Навчальні цілі

Вивчити назви ландшафтів, тварин, овочів та фруктів
Навчити утворювати множину іменників та відмінювати дієслова у теперішньому часі
Навчити робити зв’язне повідомлення за темою обсягом 6 речень
Навчити швидко та ефективно шукати інформацію, вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблеми
Навчити використанню комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінюванню інформації.

Опис оцінювання

На початку навчального проекту

На початку роботи над проектом учні переглянули презентацію вчителя, обговорили цілі та завдання проекту, місце цієї теми у програмовому матеріалі, ознайомилися з таблицею ЗХД та основними питаннями теми, обєдналися в групи, отримали завдання.

      
Під час роботи
Впродовж роботи над проектом були проведені консультації з учасниками проекту та з кожною групою окремо, проведене анкетування
Наприкінці роботи над проектом кожна група представила свіою презентацію, було проведене опитування учнів за темою в усній формі та письмове тестування, заповненя таблиця ЗХД.
 

      
В ході проекту На початку роботи над проектом учні переглянули презентацію вчителя, обговорили цілі та завдання проекту, місце цієї теми у програмовому матеріалі, ознайомилися з таблицею ЗХД та основними питаннями теми, обєдналися в групи, отримали завдання.
Впродовж роботи над проектом були проведені консультації з учасниками проекту та з кожною групою окремо, проведене анкетування
Наприкінці роботи над проектом кожна група представила свою презентацію, було проведене опитування учнів за темою в усній формі та письмове тестування, заповнення таблиці ЗХД.
 

      

Діяльність учнів

  На початку роботи над проектом учні переглядають презентацію вчителя, обговорюють цілі та завдання проекту, місце цієї теми у програмовому матеріалі, знайомляться з таблицею ЗХД та основними питаннями теми, об’єднуються в групи, отримують завдання.
Впродовж роботи учні проводять дослідження, створюють презентацію, підбирають матеріали до теми, обговорюють план та матеріали захисту проекту.
Наприкінці роботи над проектом учні представляють міні-проекти, проводять захист проектів (кожна група окремо), виконують тестове завдання (тематичне оцінювання ) з теми «Природа та довкілля».
Учитель на початку роботи над проектом об'єднує учнів у 3 групи, ставить кожній групі завдання, проводить вхідне тестування.
Впродовж роботи над проектом учитель проводить консультації з учасниками проекту та з кожною групою окремо, проводить корекцію роботи в групах, проводить поточне оцінювання з теми.
Наприкінці роботи над проектом учитель оцінює захист міні- проектівї, проводить тематичне оцінювання  з теми «Природа та довкілля», разом з учнями визначає кращі роботи та вносить їх до картотеки кабінету, розсилає подяки учасникам та помічникам проекту.

            І етап
1.  Обєднання учнів у 3  групи
2.  Перегляд та обговорення презентації вчителя
3.  Збір інформації у мережі Інтернет
4.  Постановка завдання: 1 група –підбір лексичного матеріалу до підтеми «Ландшафти». 2 група – підбір лексики  до підтеми «Тварини» та розподіл її на 3 категорії : «Лісові тварини» , « Дикі тварини» та «Домашні тварини» 3  3 група – підбір лексики до підтеми «Овочі та фрукти»
ІІ етап
1.  Створення презентацій у групах
2.  Представлення та захист створених презентацій
ІІІ етап
Опитування та тестування учнів з метою перевірки отриманих знань

Відомості про автора

Ім'я, прізвище   Галина Михайлівна Захарова

Фах, навчальний предмет  учитель німецької мови, філолог, перекладач

Навчальний заклад

Красноградська гімназія «Гранд»

Місто\село, район, область

м. Красноград, Харківська область

Контактні дані

knohenmark@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08-27.08. 2012

Місце проведення тренінгу

Красноградська гімназія «Гранд»

Тренери

Згонник Оксана Вікторівна

Комментариев нет:

Отправить комментарий